BİTKİLERE ADANMIŞ HAYAT

Dr. Mustafa Eraslan

Kendini bitkilerin gücünü göstermeye adamış, bu konuda uzun bir eğitim görmüş ve bir çok araştırma yapıp bu konuda bir çok kişiye örnek olmuş bir bilim insanıdır Dr. Mustafa Eraslan. 1963 doğumlu olan Dr. Mustafa Eraslan ilköğretim ve lise yıllarını İstanbul’da okumuş üniversite eğitimini ise Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde görmüştür. Yurt dışı eğitimleri de olan doktorumuz İç Hastalıklar yüksek öğrenimini de yine yurt dışında  tamamlamıştır. Farklı ülkelerde ki eğitim programlarına da katılmış ve üstün bir başarı sergilemiştir.

Dr. Mustafa Eraslan’ın Amacı Nedir?

Bitkilerin gücünü gösterme konusunda son derece başarılı olan Dr. Mustafa Eraslan yapmış olduğu araştırmalar ve ürünlerle kendini ispatlamış, ürünlerini kullanan bir çok kişi tarafından saygı, sevgi ve memnuniyetle karşılanıp insanların güvenlerini kazanmış ve onlara daha sağlıklı, kimyasallara ihtiyaçları olmadığını göstermeyi, doğal yöntemlerin bizim için büyük bir hediye olduğunu ve başka bir şeye gerek duymayabileceğimizi göstermeyi amaçlamıştır ve bunu ürünlerine olan talep sayısı ile kanıtlamıştır. Herkesin bildiği gibi doğal olan ürünleri vücudumuza sokmalıyız. Doğal olan ürünlerin insan sağlığına zararı olmadığını ve bu konuda bitkilerden yararlanmamızı ve kendimizi bu doğal sürece bırakmamızı savunmaktadır.

Dr. Mustafa Eraslan’ın Yapmış Olduğu Çalışmalar

Dr. Mustafa Eraslan bitki dünyası ile alakalı olan almış olduğu eğitimler doğrultusundan bir çok çalışmaya imza atmış ve çoğu araştırmalarda da öncülük etmiştir. Bu konuda derin bir bilgi ve eğitim birikimine sahip olan Dr. Mustafa Eraslan, Kibarlı etiketi adı altında ürünleri ile bir çok kişiye ulaşmayı başarmıştır. Bu konuda kurmuş olduğu site sayesinde gerekli olan tüm çalışmalarını sunmuş ve gerek ona danışanları da dinleyip bu konuda yönlendirmelerde bulunmuştur.

Dr. Mustafa Eraslan’ın Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgiye Nasıl Ulaşabilirim?

Bu sorunuzun cevabı ise uzman bir kadro tarafından hizmet vermiş olduğu internet sitesi ve çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin detaylı incelemelerine kullanıcı yorumlardan da kolaylıkla ulaşabilir ve faydaları hakkında birçok bilgi edinebilirsiniz. Kibarlı firması tarafından üretilmekte olan Panax gibi bu yararlı bitkisel ürünler doktorumuzun uzun araştırmaları sonucunda sizlere sunulmakta olup ilaç olarak değil gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">