İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

ÇÖZÜM ARAYANLARIN MARKASI: KİBARLI

Panax Ginseng Ürününün Etkileri

Panax ginseng olarak üretimi tamamlanan ve piyasada satışa sunulan ürün, tamamen bitkisel bir üründür. Bakanlık onaylı ürünler arasında, en iyi ürün olarak seçilen Dr.Hakan ÖZKUL hocanın panax ginsengi, Günlük hayatın stres ve yoğun iş temposundan kaynaklı yorgunluğun azalmasına yardımcı olur, kimyasal içermez. Panax ginseng yan etkileri bulunmayan, bitkisel ürünler arasındaki tek güvenilir üründür.

KİBARLI PANAX BİTKİSEL Mİ?

Panax’ın bu kadar iddialı olmasının nedeni, bileşenlerinde ki özel formüldür. Dr.Hakan Özkul hoca tarafından  özel olarak formül edilen panax gerçekten bir şifa kaynağıdır. Kibarlı panax faydaları saymakla bitmeyen, tamamen bitkisel olarak üretilen ve içerisinde hiçbir şekilde kimyasal içermeyen tek üründür.  Kibarlı ürünleri faydaları saymakla bitmez ve kullanıcı yorumlarından bunu ispatı mevkindedir.

Bir önceki makalemiz, ” BİTKİLERİN EFENDİSİ KİBARLI ÜRÜNLERİ ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir