İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

ÇÖZÜM İÇİN KİBARLI ÜRÜNLERİ

Kibarlı Ürünleri Ne Zaman Kullanabiliriz?

            Avrupa ülkelerinde gıda takviyesi ürünler çok tüketilmektedir. Türkiye de ise; bu durum maalesef daha pek öyle değildir. Yalnız hak vermek gerekmektedir. Yıllardan beri, insanlara bitkisel ürün diyerek kimyasal bileşenler ile kandırılmıştır ve insanların bitkisel gıda takviyelerine güvenleri kalmamıştır. Yalnız 2007 yılında kurulan Kibarlı markası ile insanların gıda takviyesi ürünlere karşı güveni artmış ve gıda takviyesi ürünlerin tüketimi artış göstermiştir. Özel olarak formüle edilen ve her zaman tamamen bitkilerden meydana getirilen Kibarlı Ürünleri, insanlarımızın yaşam kalitesini arttırmaktadır. Tamamen bitki özlerinden meydana getirilen ürünler, bugünde halen büyük ilgi tüketilmektedir. Kibarlı ürünleri insanların güvenle tükettiği gıda takviyelerinin ilk başında gelmektedir.

KİBARLI ÜRÜNLERİ KULLANIM MİKTARI

            Kibarlı ürünleri kullanım miktarı bakımından Türkiye sıralamasının ilk sıralarında yer almaktadır. Bu yüzden, insanlar hiçbir bitkisel ürüne güvenmezken, 2007 yılından itibaren kibarlı markasına büyük ilgi göstermişlerdir. Bu yüzden insanların güvenini tam olarak sağlayan Kibarlı markası sayesinde Türkiye de kullanılan gıda takviyesi ürünler, Avrupa tüketim miktarına hızla yükselmektedir. Dr.Hakan Özkul hocanın Kibarlı ürünleri kullanım miktarı artık insanların Türkiye de gıda takviyeleri tüketimi artmaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz ve her zaman güvenle tüketebileceğiniz tek gıda takviyesi ürün markasıdır.

TAMAMEN BİTKİSEL ÜRÜNLER KİBARLI

            Tamamen bitkisel ürünler Kibarlı markası ile ortaya çıkmaktadır. İnsanlar kibarlı markasını kullanmaya başladıklarından, kendilerinde oluşan büyük değişikliklere şahit olduklarından beri, kullanımına hiç ara vermeden, ürünleri tüketmeye devam etmişlerdir. Kibarlı ürünleri ve Kibarlı Panax aslına bakıldığında çok yararlı ve faydalı gıda takviyesi ürünlerdir.

KİBARLI MARKASININ GELİŞİMİ

           İçeriklerinin tamamen bitkisel olmasından dolayı, hiçbir yan etkiye sahip değildir. Bu yüzden insanlar sürekli olarak Kibarlı markasını tercih etmektedirler. Siz de tercihinizi Dr.Hakan Özkul hocanın Kibarlı Panax markasından yana kullandığınızda, sağlıklı bir yaşama adım atmış olacaksınız.

Bir önceki makalemiz, ” ÇÖZÜM ARAYANLARIN MARKASI: KİBARLI ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir