İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

DR. HAKAN ÖZKUL KİMDİR?

Doktor Hakan Özkul Kimdir?

Dr. Hakan Özkul 1967 de Ankara’da doğdu. İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandı. Önlisans eğitimini Hacettepe Tıp Fakültesinde tamamladı sonra, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Şuan Dr. Hakan Özkul, Evli ve 4 çocuk babasıdır. Ülkemizde Kibarlı ürünleri markası ile tanınan bir sağlıkçıdır. Bitkisel takviye konusunda sahip olduğu deneyim ve gerçekleştirdiği araştırmalar ile ülkemizin en büyük alternatif sağlık portföyünü oluşturan Özkul, bu konudaki çalışmalarını hala sürdürmektedir.

Dr. Hakan Özkul Neden Alternatif Tıbba Yöneldi?

Tıp Eğitimi aldığı süre boyunca insanların hastalıklarına çözüm bulabilmek için farklı metotlar da uygulanması gerektiğine inanan Özkul, özellikle bitkisel ürünler alanında çalışmalar gerçekleştirerek tıbbi tedaviye destek olacak yöntemler aramıştır. Televizyon kanalları tarafından da sık sık yayına davet edilen Doktor çalışmalarını bu programlarda da izleyicilerine aktarmaktadır.

Dr. Hakan Özkul’un Uzmanlık Alanları

Dr. Hakan Özkul tıp eğitimi sırasında aldığı bilgilerin yanı sıra kendi çabaları ve araştırmaları ile de çok geniş bilgi birikimine sahip olmuştur. Dini ve tarihi olarak bizlere atalarımızdan miras kalan bitki türlerinin yanı sıra gerek Uzak Doğu gerekse Hint kültürü üzerine de çalışma yapan Özkul, birçok bitkinin analiz edilmesi için çaba harcamış ve bu alanda bir ömür tüketmiştir. Uzmanlık alanı içerisindeki bitkiler arasında Çoban Çökerten, Avena Sativa, Ginseng ve Panax en çok bilinenleridir. Bu ürünlerin Kibarlı markası altında da satışı bulunmaktadır.

Dr. Hakan Özkul Sağlıklı Yaşam Anlayışı

Sağlık, hastalığa hiç maruz kalmadan başlar. Dr.Hakan Özkul bu konuda yaptığı yayınlar ve açıklamalarında sağlıklı beslenmenin önemini sıkça dile getirmektedir. Hastalık ile mücadele sürecine girmeden önce sağlıklı yaşam anlayışını hayatına dahil eden kişi daha uzun bir ömür elde edebilir. Bu nedenle Dr. Hakan Özkul’un sağlık hakkındaki düşüncelerini takip etmeniz faydalı olacaktır.

Bir önceki makalemiz, ” BİTKİLERİN KALBİ KİBARLI ÜRÜNLERİ ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir