Kibarlı Bitkisel Ürünlerin Yan Etkileri Var mıdır?

Kibarlı bitkisel ürünlerinin yan etkileri varmıdır?

Kibarlı bitkisel ürünlerinin herhangi bir yan etkisi yoktur. İçeriğinde hiçbir kimyasal olmaması, sadece doğal bitkilerden oluşması itibariyle yan etki oluşturmamaktadır. Sadece 60 yaş ve üzeri kişiler ile kan sulandırıcı ilaç kullanan kişiler ve emziren annelerin özel durumlarından dolayı kullanım miktarlarında değişiklikler mevcuttur. Herhangi bir yan etki barındırmayıp natürel gıda takviyeleri bizlere fayda sağlayabilecek desteklerdir.

Kibarlı bitkisel ürünleri nedir?

Kibarlı sağlık ürünleri tamamen doğal gıda destekleridir. Doğada bulunan çeşitli bitkilerin insan vücuduna faydalar sağladığı yılardır araştırılmakta ve bitkilerden fayda sağlanması konusunda ciddi ve büyük boyutlu araştırmalar, incelemeler yapılmaktadır. Dr. Mustafa ERASLAN da doktor olmasının verdiği avantaj ile bu konu üzerinde uzun yıllar çalışmış, araştırmalarını ve laboratuar çalışmalarını tamamlarmış ve sonunda Kibarlı bitkisel ürünlerini oluşturmuştur. Herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal madde kullanılmadan üretilen bu saf ve katıksız mahsuller tamamen doğal olması itibariyle kullanılmasında hiçbir sakınca bırakmadan sizlere sunulmuştur. İlaç olmayan sadece tabii gıda takviyesi olan bu takviyeler Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının izniyle satışa sunulmuştur.

Ne işe yarar?

Karşılaştığınız hastalıkların tedavisi sırasında sizlere doğal desteği verir. Rahatsızlıklarla mücadele sırasında düşen direncimizin artmasında dolayısıyla tedavi sürecinin kısalmasında yardımcı olabilecek bitkisel gıda destekleyicileridir. İlaçların üretiminde bile bitkiler ilham kaynağıdır fakat üretimi sırasında etken kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Kibarlı bitkisel ürünlerinin üretiminde de bitkiler ana madde olarak kullanılmıştır ancak hiçbir kimyasal madde kullanılmamıştır. Bitkisel gıda desteği olmasının sebebi de budur, herhangi bir ilaç özelliği olmadan sadece nebati özelliği ile biz insanlara yardımcı olmaktadır. Hastalıklarla boğuşurken yardımcı bir güç olabilecek bu kuvvetlendirmeleri kullanan kişilerin yakınlarına tavsiye etmeleri hangi ölçüde yardımcı olduğunun kanıtıdır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">