Kibarlı Bitkisel

Kibarlı Bitkisel

Kibarlı Bitkisel, Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan tabii içerikli gıda takviyelerinin toparlandığı markadır. Hepsi birer besin deposu olup kimyasal madde içermemektedir. Mustafa Eraslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunu tıp doktorudur. Uzun seneler boyunca bitkiler üzerine yoğun çalışmalar yürütmüştür. Bu sebeple birçok kişiye de ilham kaynağı olmuştur. Kibarlı sağlık; patenti alınmış ve Bakanlık tarafından da onaylanmış olup insanlara sunulmaktadır. 2 milyonu aşkın kullanıcısı olan ve sürekli beğenilmekte olup olumlu yorumlar almaktadır. Dr. Mustafa Eraslan buluşlarını kullanan kişiler, memnuniyetleri her seferinde söylemekten çekinmemektedir. Kullanıcılar da kendi eş ve dostlarına da tavsiye etmektedirler. Dr. Mustafa Eraslan dürüst, güvenilir ve saygın kişiliği ile sevilmektedir.

Kibarlı Bitkisel Ürünler Nedir?

Kibarlı bitkisel ürünler, kimyasal madde ve sigara, alkol, uyuşturucu gibi vücudumuzu negatif etkileyecek maddeler içermemektedir. Bakanlık tarafından da dönem dönem yapılan incelemeler sonucunda içeriğinde kimyasal bileşenlere rastlanmamıştır. Mustafa Eraslan mahsulleri; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış olup patentlidirler. Hem bedensel faaliyetlerimizin düzenlenmesine yardımcı olup hem de ruhsal dengemizin sağlanmasına destek vermektedir. Dr. Mustafa Eraslan kendi geliştirmiş olduğu bitki karışımları ile bir dönem başlatmıştır. Artık insanlar ilaçlara ilaven destek amaçlı kullanmaktan memnun kalmaktadır. Mustafa Eraslan başka kişilere de örnek olurken bu kişiler piyasada sahte ve ucuz olarak isimlendirilen ürünleri yaparak insanların sağlıklarıyla oynamaktadır. Kibarlı bitkisel ürünler sahteleriyle karıştırılmamalıdır.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel İçerikli midir?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri doğal mahsuller içerikli gıda takviyeleridir.İlaç değildir ve hap şeklinde bulunmazlar. Kapsül halinde olan ürünler şifa kaynağı olup destekleyici etkenlerdir. Kibarlı ürünleri bugün birçok kişiye ulaşmaktadır. Her geçen gün kullanıcı sayısı çığ gibi büyümektedir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">