İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Doğal Ürünler

Kibarlı Doğal Ürünler

Kibarlı ürünleri tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahip ürünler olup hiçbir şekilde sentetik bir madde içermez. Kibarlı ürünlerinden, başta Kibarlı Panax olmak üzere Kibarlı Reishi Mantarı, Kibarlı D1, Kibarlı E1, Kibarlı K1, Kibarlı K5, Kibarlı Omaflex, Kibarlı Omadur, Kibarlı Aritex ve birçok başka bileşim tamamen bitkisel formülü, her kişi ve her kullanım amacı için birbirinden farklı kullanım şekilleri olabileceğinden en doğru kullanım şeklinin tespiti için çağrı merkezlerinin telefonlarını arayarak bilgi almak, son derece önemlidir ve en iyi sonuç almanın önemli bir parçasıdır. Kibarlı ürünleri uzun yıllar boyunca elde etmiş olduğu güven unsurunun zedelenmemesi için her zaman son derece dikkatli ve ilkeli hareket etmektedir.

Kibarlı Ürünleri Şikâyet

Kibarlı ürünleri şikâyet konusunda son derece temiz kalabilmiş yegâne üründür. Hiçbir sentetik bileşik ve kimyasal madde içermediğinden herkesin gönül rahatlığı ile kullandığı ve sonucunda da herhangi bir kötü etkiye maruz kalmadığı ürünlerin şikâyet kaydı yok denecek kadar azdır. Kimi şikâyetlerin de perde arkasında sabırla kullanılması gereken ürünlerin etkisini hemen beklemekten kaynaklanan bir sabırsızlık da söz konusu olabilmektedir. Şikâyet kaydı arandığında, birçok kaydın arka planında memnuniyet ifadesi içerdiğini görmek çoğu kişinin şahit olduğu bir husustur. Ancak Kibarlı Ürünleri Şikâyet başlığı altında bir şey bulamamak, gerçek kullanıcılarını hiçbir zaman şaşırtmamaktadır.

Kibarlı Ürünleri Yorumları

Kibarlı Ürünleri yorumları insanların bakış açısını, elde ettikleri faydaları ve tam olarak ne şekilde yararlandıklarını en doğru ve en gerçekçi şekilde anlamaya fırsat oluşturan bir analiz mekanizması olarak işlev görmektedir.

Kibarlı Ürünleri Yasaklandı mı?

Kibarlı Ürünleri yasaklandı diye çok sayıda gerçek dışı ve gayrı ahlaki haberler çeşitli mecralarda yer almaktadır. Ancak şu çok iyi bilinmelidir ki, tüm ürünler tamamen bitkisel olup Türkiye’de geçerli mevzuatların tamamına uygun olarak formüle edilmiş ve Bakanlıklar’dan icab eden izin belgeleri alınmıştır. Türk Gıda Kodeksi açısından hiçbir uyumsuzluk tespit edilmeyen ürünlerin yasaklandığına dair çıkarılan haberler, haksız rekabet elde edebilmek ve bu şekilde haksız kazanç sağlayabilmek adına yapılan son derece çirkin haberlerdir. Bu nedenle Dr.Hakan Özkul Kibarlı Ürünleri Yasaklandı şeklinde yapılmış asılsız ve ahlak dışı haberlere itibar etmemek gerekmektedir.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Panax ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir