İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı E1 Nedir?

Kibarlı E1 Nedir?

Dr.Hakan Özkul tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmıştır. Ayrıca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından tüm analizleri yapılarak gerekli izinleri verilmiştir. Epimedium, lepidyum, nar kabuğu, alıç meyvesi, çoban çökerten, panax ginseng ekstreleri gibi birçok faydalı bitkinin mükemmel bir bileşimi olan bu ürün, dilden dile yayılmakta ve adeta bir efsane haline gelmektedir.

Kibarlı E1, kesinlikle tamamen bitkisel bir formülasyona sahip olup uzun araştırmalara ve çok büyük bir emeğe karşılık olarak elde edilmiştir.  Dr.Hakan Özkul ve deneyimli ekibinin bu uzun çabaları sonucunda yan etkisi olmayan bu ürüne patent alınmıştır.

Kibarlı Ürünlerinin en çok iltifat ve alaka gören Kibarlı E1 ile alakalı teferruatlı bilgiyi Çağrı Merkezlerinde ki Uzman Asistanlardan edinebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı Shop ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir