İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kibarlı Gıda Takviyeleri

Kibarlı Firması

Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı benzer ürünlerin ilaç adı altında satışı ve pazarlanmasını yasaklamış bulunmaktadır. Doğru olan ifade ve en doğru yaklaşım hastalıkların tıbbi teşhis ve tedavisi sırasında ve bunun akabinde bitkisel destek ürünlerinin kullanılması ve elde edilmeye sağlanan faydanın en üst seviyeye çıkarılmasıdır. Bu nedenle ürünlere ilaç denmesinin doğru olmadığı gibi firmaya da Kibarlı ilaç firması denmesi yerine Kibarlı Bitkisel Destek Ürünleri olarak adlandırılması daha uygun ve doğru olanıdır.

Kibarlı Sorgulama

Kibarlı Ürünlerinin sorgulama yapmak ve satın alınan ürünlerin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu anlamak için geliştirilen ve tüketicinin aldatılmasını engelleyen hologram sorgulama sistemi bulunmaktadır. Hologram sorgulaması sayesinde sahte ve taklit ürünler ile mücadele konusunda iyi ve etkili bir adım atılmış bulunmaktadır.

Bir önceki makalemiz, ” Kibarlı E1 Nedir? ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir