Kibarlı İlaç

Kibarlı İlaç, hastalıkların tedavisinde yüzyıllardır kullanılan birçok bitkinin yararlı özelliğinin uzun araştırmalar neticesinde bir araya getirilmesiyle elde edilen bitkisel destek ürünleridir. Eczacılık endüstrisi ve alternatif tıp arayışları bitkileri çok uzun zamandır keşfetmiş olsa da tamamen bitkileri kullanarak hastalıkların tedavisinde destek olacak ürünleri elde etmek pek az insana nasip olmuş bir bilgelik ışığı olarak nitelenebilir. Dr. Mustafa Eraslan da bu kapsamda çok uzun yıllarını vererek elde ettiği bilgi birikimi sayesinde Kibarlı markasıyla ürettiği tıbbi destek ürünleri ile şifa dağıtmaktadır. Ancak bu çalışmalar piyasada paragöz tiplerin türemesine ve çok çeşitli firmaların bu işe soyunmasına da sebep olmuştur. Bilimsel manada, emek vererek elde edilen bilgiler ışığında hazırlanan ürünlerin taklitlerinin piyasayı sarması, bu ilaçlardan fayda temin etmeye çalışanların aldatılmasına sebep olmaktadır. Kibarlı İlaç adı altında değil de bitkisel destek ürünleri diye adlandırılmasında fayda olan tüm ürünleri Bakanlık onaylı olup güvenle kullanılabilir.

 

Kibarlı İlaç Firması

Kibarlı İlaç Firması şeklinde isimlendirmek aslında işin özüne aykırı olmakta ve asıl olan bitkisel destek ürünü olması gerçeği ile çelişmektedir. Üretilen bütün ürünler tek başına tedavi edici özelliktedir demek yanlış olup, asıl olan tedavinin sürdürüldüğü sırada yan etki sorunu olmayan Kibarlı ürünlerinin bitkisel bir destek olarak kullanılmasıdır. Türkiye Cumhuriyeti mevzuatı benzer ürünlerin ilaç adı altında satışı ve pazarlanmasını yasaklamış bulunmaktadır. Doğru olan ifade ve en doğru yaklaşım hastalıkların tıbbi teşhis ve tedavisi sırasında ve bunun akabinde bitkisel destek ürünlerinin kullanılması ve elde edilmeye sağlanan faydanın en üst seviyeye çıkarılmasıdır. Bu nedenle ürünlere ilaç denmesinin doğru olmadığı gibi firmaya da Kibarlı ilaç firması denmesi yerine bitkisel destek ürünü olarak adlandırılması en uygun olanıdır.

 

Kibarlı İlaç Sorgulama

Kibarlı ilaç sorgulama yapmak ve satın alınan ürünlerin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu anlamak için geliştirilen ve tüketicinin aldatılmasını engelleyen hologram sorgulama sistemi bulunmaktadır. Her türlü kullanım amacına uygun olarak satın alınacak ürünlere ve bunların kullanım şekilleri ile ilgili bilgilere http://www.kibarlibitkiselurunler.gen.tr adresinden ulaşmak mümkündür. Hologram sorgulaması sayesinde sahte ve taklit ürünler ile mücadele konusunda iyi ve etkili bir adım atılmış bulunmaktadır. Kibarlı ilaç sorgulama denmesi aslında bitkisel destek ürünü olarak anılan ilaçların bu özelliğini ortadan kaldırmaz.

 

Kibarlı İlaç Fiyatları

Kibarlı ilaç fiyatları her ne kadar bitkisel destek ürünü olsa da ilaç denilerek ifade edilmesi yanlış anlaşılmalara neden olmamalıdır. Sahte ve taklit ürünlerle etkili şekilde mücadele etmenin bir parçası olarak çoğu ürünün fiyatı 150 lirada sabitlenmiş bulunmaktadır. Birçok mecrada kampanya ve benzeri adlar altında taklit ürünler bu fiyatların daha altına satılmaya çalışılmaktadır. Bu nedenle bu tip satıcılara dikkat edilmeli, yetkili satış noktalarından almaya özen gösterilmelidir. Ayrıca hologram sorgulaması yapma imkânı sayesinde satın alınan ürünün orijinal olup olmadığı kolaylıkla anlaşılmaktadır. Kibarlı ilaç fiyatları fayda maliyet karşılaştırması yapıldığında son derece uygun bir bedel karşılığında satıldığı görülecektir.

 

Bir önceki makalemizde Kibarlı E1 hakkında önemli açıklamalar yapılmıştır okumanızı tavsiye ederiz.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">