İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Yasal Uyarı: İlgili yasa ve yönetmelik, kanun ve kurallarına uyularak, bitkisel ürünlerde endikasyon ve hastalık adı belirtilerek, bitkisel ürünlerle alakalı tanıtım yapılmamaktadır. Ürün satışı zaten yapılmamaktadır. Burada kısmen bilgilendirmesi ve tanıtımı yapılan ürünler ilaç olmayıp besin desteği, gıda takviyesi niteliğindedir. Doktorunuz tarafından önerilen tedaviyi bırakmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

KİBARLI İLE BİTKİSEL ALTERNATİFLER

Bitkisel Alternatifler Yöntemleri Sağlıklı mıdır?

Bitkisel yöntemler yüzyıllardır dünya üzerindeki hemen hemen her coğrafyada uygulanan alternatif tıp yöntemleridir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve kullanımının artmasıyla faydası bilinen şifalı bitkilerin faydalarının çok daha etkili kullanılabileceği fark edilmiş durumdadır. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli etmen bu ürünleri hazırlayan uzmanların yeterliliğidir. İşte bu durumda Dr. Hakan Özkul almış olduğu tıp eğitimi ve uzun yıllardır üzerine çalıştığı şifalı bitkileri, kendi markası olan Kibarlı ürünlerinde o yüzde yüz doğal ve şifalı bitkiler kullanan ve elde ettiği ortak kullanımlarla pek çok şifayı beraberinde getirebilmiştir.

 

Kibarlı Ürünleri Nedir?

Tamamıyla doğal yollarla üretilen şifalı bitkilerden elde edilen  Kibarlı Ürünleri, Dr. Hakan Özkul’un geliştirmiş olduğu bitkisel,  40’ı aşkın çeşidi olan ve onaylı alternatif tıp ürünleridir.

 

Kibarlı Bitkisel Ürünlerde Bakanlık Onayının Önemli

Bitkisel besin takviyelerinde bakanlık onayı oldukça önemli ve hassas bir konudur. Kibarlı, yüzde yüz doğal ve bitki özlerinden oluştuğu, sağlık açısından bir problem teşkil etmediği ve etmyeceği için Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından bizzat onaylanmış bir üründür.

Kibarlı Ürün Merkezi Neresidir?

Kibarlı ürünleri herhangi bir sabit merkezden satılmamaktadır. Bizzat marka tarafından belirlenmiş Türkiye’nin birçok yerinde yetkili satış merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz yere yakında herhangi bir bayi yoksa internet sitesi üzerinden de satın alma ile ilgili destek alabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz, ” KİBARLI BİTKİSEL GIDA TAKVİYELERİ ”, ayrıntılı öğrenmek için makalesini okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir