KİBARLI İLE BİTKİSEL TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Bitkisel Tedavi Yöntemleri Sağlıklı mıdır?

Bitkisel tedavi yöntemleri yüzyıllardır dünya üzerindeki hemen hemen her coğrafyada uygulanan ve kesin çözümler sunan alternatif tıp yöntemleridir. Hastalıkların tedavisi bilimsel anlamda gelişmeleri takip eden cerrahi tıp ile tedavi edilebileceği gibi alternatif tıp ile de gerçekleştirilebilmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve kullanımının artmasıyla faydası bilinen şifalı bitkilerin faydalarının çok daha etkili kullanılabileceği fark edilmiş durumdadır. Birçok tedavisi zor ve uzun süreç gerektiren hastalıkların dahi kesin ve etkili çözümleri bitkisel tedavilerle çözülebilmektedir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli etmen bu tedavileri hazırlayan uzmanın yeterliliğidir. İşte bu durumda Dr. Mustafa Eraslan almış olduğu tıp eğitimi ve uzun yıllardır üzerine çalıştığı şifalı bitkilerin tedavi edici özellikleri ile pek çok hastaya çözüm sunmuştur. Kendi markası olan Kibarlı ürünlerinde o yüzde yüz doğal ve şifalı bitkiler kullanan ve elde ettiği ortak kullanımlarla pek çok hastalıkta hastalarına yardımcı olmuştur.

 

Kibarlı Ürünleri Nedir?

Tamamıyla doğal yollarla üretilen şifalı bitkilerden elde edilen ürünler olan Kibarlı, Dr. Mustafa Eraslan’ın geliştirmiş olduğu bitkisel bir tedavi yöntemi ile bir araya getirilmiş 40’ı aşkın çeşidi olan ve onaylı alternatif tıp ürünleridir. Marka tamamen Eraslan adına kayıtlı olup, hasta ve hastalık tedavisinde önemli bir yere sahiptir.

 

Kibarlı Bitkisel Tedavi Yöntemlerinde Bakanlık Onayının Önemli

Bitkisel tedavi yöntemlerinde ve besin takviyelerinde bakanlık onayı oldukça önemli ve hassas bir konudur. Kibarlı, yüzde yüz doğal ve şifalı bitkilerden oluşan bir tedavi yöntemi olduğu için Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından bizzat onaylanmış bir üründür. Bakanlık tarafından onaylanmış olan bu ürün, hasta ve hastalık tedavisinde kullanılmasında hiçbir sakınca teşkil etmemektedir. Dr. Mustafa Eraslan tarafından tedavi uygulanan hastalarda herhangi bir yan etkiye de rastlanmamıştır. Yine de oluşabilecek alerjik bir durum için doktorunuzla da iletişime geçmek sizin için faydalı olacaktır.

 

Kibarlı Ürün Merkezi Neresidir?

Kibarlı ürünleri herhangi bir sabit merkezden satılmamaktadır. Bizzat marka tarafından belirlenmiş Türkiye’nin birçok yerinde yetkili satış merkezleri bulunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz yere yakında herhangi bir bayi yoksa internet sitesi üzerinden de satın alma ile ilgili destek alabilirsiniz.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">