Kibarlı Shop

Kibarlı Shop, Kibarlı Ürünlerinin tamamına tek bir noktadan ulaşmanın en hızlı ve en kolay yolu olarak faaliyetini sürdürmektedir. Dr. Mustafa Eraslan ve deneyimli asistan ordusu tarafından geliştirilen ve her biri için ayrı ayrı patent alınan bitkisel destek ürünlerine ulaşmak şimdi çok kolay. Telefon aracılığı ile arayacak olanları bekleyen uzman asistanlar, hastalıklar ve bunlara karşı kullanılması gereken bileşikler hakkında yeterli ve detaylı bilgiyi vererek dileyenlerin siparişlerini almakta, en kısa yoldan ve en hızlı şekilde ürünlerin ulaştırılmasını sağlamaktadır. Fiziki mağazalarda da bu şekilde detaylı hizmetler verilmekte ve tam anlamıyla sorunların çözülmesi amacıyla azami gayret gösterilmektedir. Kibarlı Shop gerek Türkiye gerekse Avrupa’da şifa arayanların en büyük desteği ve yardımcısı olmaya devam edecektir.

 

Kibarlı Shop Berlin

Kibarlı Shop Berlin, Fulda Str. 58 adresinde faaliyetini sürdürmekte ve Almanya’da yaşayan başta Türkler olmak üzere herkese doğal ve bitkisel şifanın kapılarını açmanın mutluluğunu paylaşmaktadır. Almanya ve tüm Avrupa ülkeleri için alınan siparişler bu adres üzerinden gönderilmekte, böylelikle kısa zamanda siparişlerin sahiplerine ulaşması sağlanmaktadır. Kibarlı Ürünlerinin tamamına http://www.kibarlibitkiselurunler.gen.tr adresinden ulaşılabilir ve ihtiyaç duyulan bilgiler elde edilebilir. Açıldığı günden beri sadece Türklerin değil aynı zamanda Almanlarında ilgi odağı haline gelen Kibarlı Shop Berlin, Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış tamamı Bakanlık onaylı olan ürünlerin satışını yapmaktadır.

 

Kibarlı Shop Neuköln

Kibarlı Shop Neuköln, Almanya’da Köln şehrinin banliyösü olan Neuköln de Kienitzer Straße 91 adresinde faaliyetini sürdürmekte ve hem Türklere hem de Almanlara bitkisel tedavinin altın anahtarını sunmaktadır. Sadece Türklerin ve Türkiye’de değil Almanya’da ve Almanların da güvenini kazanan, aranır bir marka haline gelen Kibarlı, bu yeni mağazasıyla zararlı etkileri bulunmayan doğal çözümleri tüm Avrupa’ya hitap eder hale getirmek noktasında son derece kararlı ve istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir. Dr. Mustafa Eraslan tarafından çok uzun yıllara dayanan emek ve bilgi birikiminin neticesinde üretilen ve her biri için ayrı ayrı patent alınan ürünler aynı zamanda bütün yasal gereklilikleri karşılanarak üretim izinleri alınmış ve Bakanlık onayı alınarak Türkiye ve Avrupa’da satışa sunulmaktadır. Kibarlı Shop Neuköln mağazasında satılan ürünler de aynı şekilde tüm prosedürleri yerine getirilmiş Bakanlık onaylı ürünlerdir.

 

Bir önceki makalemizde Kibarlı Bayileri hakkında önemli açıklamalar yapılmıştır okumanızı tavsiye ederiz.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">