Kibarlı Ürünleri

Kibarlı Ürünleri

Kibarlı ürünleri, Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilen bitkisel içerikli besin takviyeleridir. Patentli ve onaylı olanları sunmaktadır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından insanların kullanmasına izin verilmiştir. Kibarlı bitkisel ürünler içeriğinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Ayrıca kullanıcılarını olumsuz yönde etkileyecek alkol, sigara ve uyuşturucu gibi maddeler de bulunmamaktadır. Kibarlı Panax vücut için yardımcı kuvvet sağlarken aynı zamanda ruhsal dengenin iyileşmesine de destek vermektedir. Kullanan kişiler olumlu yorumlar yapmaktadır. Bu şekilde kullanıcı kitlesi her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bugün yüzbin’i aşkın bir kullanıcısı bulunmaktadır. Kullananlar kendi çevrelerine, akraba ve eş, dostlarına da tavsiye etmektedir.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kullanımı günde 3 defa olmak üzere; sabah, öğle ve akşam 1er kapsül halinde alınması tavsiye edilir. Suyla beraber ve tok karına içilen kapsüller, midede mide özsuyu tarafından emilerek içinde bulunan bitkilerin tüm pozitif enerjisini vücuda yaymaktadır. 12 yaş üzeri kişilere uygun görülüp gebe ve emziren annelere önerilmemektedir. Her cinsiyetten kişilerin kullanabileceği kibarlı bitkisel ürünler yan etkileri doğal olmasından dolayı bulunmamaktadır. Kibarlı ürünleri orjinal olan, sağlıklı ve gerçekçilerdir. Sahte ve ucuz olarak nitelendirilenlerle karıştırılmamalıdır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş olan destekleri sunmaktadır.

Orjinal midir?

Kibarlı ürünleri orjinal olan, gerçekçi takviyelerdir. Tümü nebati içerikli gıda takviyeleridir. Kesinlikle ilaç olmayıp kapsül formunda bulunup kullanıcılarına yararlı bitkiler içermektedir. Eraslan tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Güvenilir ve saygın bir marka olup, orjinal olanlar kullanıcılarına sunmaktadır. İçeriğinde kimyasal olan maddeler bulunmamaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">