MUSTAFA ERASLAN HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Doktor Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan 1963 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlayan Eraslan üniversite sınavını kazanarak 1989 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden derece ile mezun olmuştur. Mezuniyetinin hemen ardından alternatif tıp alanına yönelerek bu konuda çalışmalar yapmaya başlamış ve ülkemizde Kibarlı ürünleri markası ile tanınan bir sağlıkçıdır. Bitkisel takviye konusunda sahip olduğu deneyim ve gerçekleştirdiği araştırmalar ile ülkemizin en büyük alternatif sağlık portföyünü oluşturan Eraslan bu konudaki çalışmalarını hala sürdürmektedir.

Mustafa Eraslan Neden Alternatif Tıbba Yöneldi?

Karadeniz Teknik Üniversitesinde Tıp Eğitimi aldığı süre boyunca insanların hastalıklarına çözüm bulabilmek için farklı metotlar da uygulanması gerektiğine inanan Eraslan özellikle bitkisel ürünler alanında çalışmalar gerçekleştirerek tıbbi tedaviye destek olacak yöntemler aramıştır. İlaç tedavisinin yetersiz kaldığı ya da tedavi sürecinde hastayı daha da zor duruma düşüren alanlar da çalışmaları sonucu elde ettiği destek ürünleri ile insanların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Dr Mustafa Eraslan özellikle yan etki oluşturmayan, tedavi esnasında farklı doku ve organlara zarar vermeyen tedavi yöntemi sayesinde birçok insanın şifa bulmasına yardımcı olmuştur. Televizyon kanalları tarafından da sık sık yayına davet edilen Doktor çalışmalarını bu programlarda da izleyicilerine aktarmaktadır.

Mustafa Eraslan’ın Uzmanlık Alanları

Mustafa Eraslan tıp eğitimi sırasında aldığı bilgilerin yanı sıra kendi çabaları ve araştırmaları ile de çok geniş bilgi birikimine sahip olmuştur. Dini ve tarihi olarak bizlere atalarımızdan miras kalan bitki türlerinin yanı sıra gerek Uzak Doğu gerekse Hint kültürü üzerine de çalışma yapan Eraslan birçok bitkinin analiz edilmesi için çaba harcamış ve bu alanda bir ömür tüketmiştir. Uzmanlık alanı içerisindeki bitkiler arasında Çoban Çökerten, Avena Sativa, Ginseng ve Panax en çok bilinenleridir. Bu ürünlerin Kibarlı markası altında da satışı bulunmaktadır.

Mustafa Eraslan Sağlıklı Yaşam Anlayışı

Sağlık, hastalığa hiç maruz kalmadan başlar. Mustafa Eraslan bu konuda yaptığı yayınlar ve açıklamalarında sağlıklı beslenmenin önemini sıkça dile getirmektedir. Hastalık ile mücadele sürecine girmeden önce sağlıklı yaşam anlayışını hayatına dahil eden kişi daha uzun bir ömür elde edebilir. Bu nedenle Eraslan’ın sağlık hakkındaki düşüncelerini takip etmeniz faydalı olacaktır.

 Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">