ORJİNAL KİBARLI ÜRÜNLERİ NASIL AYIRT EDİLİR?

Orijinal Kibarlı Ürünlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Kibarlı ürünleri genel olarak internet üzerinden ve firmanın bayileri aracılığı ile satılmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından uzun bir araştırma süreci sonrasında üretilmiş bu ürünlerin çok fazla insan tarafından kullanılması neticesinde farklı firmalar benzerlerini üretmeye çalışmış ya da Kibarlı markasını taklit eden çeşitli dolandırıcılar ortaya çıkmıştır. Eğer sağlığınızı korumak istiyorsanız her zaman orijinal ürün almaya özen göstermelisiniz. Bunun için Kibarlı resmi web sitesini ya da bayilik yetkisine sahip firmaları kullanabilirsiniz.

Kibarlı Markası Kimin?

Doktor Mustafa Eraslan tıp fakültesinden mezun olduktan sonra hemen bitkisel tedavi yöntemleri konusunda çalışma yapmaya başlamıştır. Hazırladığı özel karışımların netice vermesi ve insanların ürüne daha kolay ulaşmak istemesi nedeni ile Kibarlı markası doktorun kendisi tarafından oluşturulmuştur. Bu markanın Türkiye genelinde birçok bayisi ve merkez ofisi bulunmaktadır. Ancak satışlar bayiler ve internet üzerinden gerçekleştirilir. Dilerseniz 0212 521 46 00 numaralı telefonu arayarak hem ürünler hakkında bilgi alabilir hem de gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Kibarlı Ürünleri Nelerdir?

Kibarlı markası ile satışa sunulmakta olan 40’a yakın ürün bulunmaktadır. Bu ürünler insanların sağlığını yeniden kazanmaları için günlük olarak alması gereken besin takviyelerinden oluşur. Tüm ürünler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onay almıştır ve patentleri Dr Mustafa Eraslan hocaya aittir. Firmanın sunduğu ürünler tamamen bitkisel kaynaklı olup hiçbir kimyasal prosesten geçmemiştir. Satın aldığınız ürünlerde dünyaca şifa kaynağı olduğu tescillenmiş Ginseng, Panax, Omega, Reishi mantarı gibi bitkisel tedavi edici maddeler bulunur. Bu maddeler yaşadığınız sağlık sorununa uygun olarak kullanılmalıdır.

Kibarlı Ürünleri Nasıl Kullanılmalı

Her biri 90 adet bitkisel destek hapı içeren şişelerde satılan Kibarlı ürünleri günlük düzenli bir şekilde alınması gereken şifa kaynağıdır. Rahatsızlığınıza göre farklı miktarlarda kullanmanız gerekebilir. En doğru kullanım biçimini öğrenmek için kutuda yer alan prospektüsü inceleyebilirsiniz. Bazı durumlarda günde 1 defa alınması yeterli olabilirken bazı hastalarımızın 8 saatte bir alması faydalı olacaktır. Kibarlı ürünlerinin 12 yaşın altındakiler, hamile ve emziren bayanlarda kullanılması uygun değildir.Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at box899.temp.domains Port 80
_816" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">